Lemonova rozwija się….ale i świętuje! Wdrażamy ciągle nowe pomysły i korzystamy z pomysłowości naszych wspaniałych pracowników. A tu nagle mija 5 lat od założenia firmy i jej działalności na rynku. Wystartowaliśmy dokładnie 2 lutego 2016 roku!

Trochę historii

W 2016 roku byliśmy jeszcze agencją kreatywną, dziś jesteśmy już web software house. Najpierw naszą lokalizacją była Zielona Góra, a teraz Szczecin i oddział: Zamienie. Być może nie jest to szmat czasu, ale nie próżnowaliśmy, a nasz model biznesowy się sprawdza. Od tego czasu z małej agencji zmieniliśmy się w nieco większy twór, z o wiele szerszym zakresem działań. Chcieliśmy nadążyć za nowymi trendami. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, a liczba klientów, która stale rośnie, świadczy o zaufaniu do marki, którą nieustannie wzmacniamy. W ostatnim roku zwiększyliśmy liczbę podmiotów z nami współpracujących o 200%. Nie tylko przygotowujemy, ale również wdrażamy nowoczesne rozwiązania, a nawet naprawiamy źle zbudowane treści. Dziś kompleksowo projektujemy, wdrażamy i obsługujemy biznes pod kątem obecności w sieci, czy to w postaci stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji web, mobilnych, lub też w każdym aspekcie otoczenia tych usług.

Technologie

Przez te kilka lat zajęliśmy się głównie produktami i usługami informatycznymi, ale nasza oferta stale się poszerza. Stąd nasze motto: „Technologia zmienia świat, chcemy brać w tym udział razem z naszymi klientami”.

Produkty, które oferujemy to: aplikacje web, strony internetowe, sklepy internetowe, integracje, aplikacje mobilne, platformy e-learning, szablony i motywy, moduły i wtyczki (WordPress, Drupal, ezPlatform, WooCommerce, PrestaShop, Magento)

Usługi, jakie mamy w ofercie to: projektowanie, edytowanie treści, integrowanie, administrowanie, testowanie, wdrażanie, naprawianie, migrowanie, pozycjonowanie, optymalizowanie, tłumaczenie.

Dodatki, proponujemy tu następujące rozwiązania: hosting, domeny, analityka, audyty, serwis.

Pracujemy z tym, co najbardziej lubimy: różnymi technologiami web & mobile. Rozwijamy oprogra-mowanie z kategorii CMS, E-Commerce, E-Learning oraz dedykowane rozwiązania biznesowe, takie jak CRM, ERP, Sharing Economy, Marketing Automation i Business Intelligence.

Nasze zasady

Trzymajcie za nas kciuki. Wszyscy, którzy nas znają wiedzą, że najważniejsi są dla nas ludzie – traktujemy siebie po partnersku, prowadząc ciągły i otwarty dialog. Widzimy, jak wiele przynosi to korzyści, ponieważ na tym możemy budować trwałe relacje oraz wartości. Dbajmy wspólnie, aby utrzymać te demokratyczne zasady. Dzisiaj trudno jest znaleźć taki partnerski model współpracy – dlatego tym bardziej miło nam, że możemy go od 5 lat wdrażać z powodzeniem w życie. Przejrzystość, jasność, klarowność oraz komunikacja na każdym etapie pracy z klientami są dla nas podstawą. Wzajemne zadowolenie sprawia, że możemy ze spokojem patrzyć w przyszłość. Postawmy na dalszą współpracę i długoterminowy „święty spokój” dzięki sprawdzonym już wzorcom!