O nas

Jesteśmy zespołem ludzi o kreatywnym i profesjonalnym podejściu do technologii internetowych. Wspólnie dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Dążymy do rozwoju by zaoferować właściwe rozwiązania dla wszelkich wyzwań biznesowych.

Lemonova powstała w 2016 roku jako agencja kreatywna. Rozwój wydarzeń i dostosowanie do rynku sprawiło, iż zmodyfikowaliśmy naszą ofertę. Robimy to, co umiemy najlepiej: pracujemy z aplikacjami web i mobile by dostarczyć odpowiednie narzędzia biznesowe.

Obecnie nazywamy siebie Web Software House, czyli dom oprogramowania web. Oznacza to w praktyce, iż kompleksowo projektujemy, wdrażamy i obsługujemy biznes pod kątem obecności w sieci, czy to w postaci stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji web, mobilnych czy w każdym aspekcie otoczenia tych usług.

Ludzie

Firmę tworzą ludzie. Ich potencjał i kompetencje określają, kim naprawdę jesteśmy w oczach klienta. Dlatego też otwarcie mówimy o elastyczności i transparentności. Nasz zespół to ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdego projektu.

Klienci

Naszą najważniejszą wartością w pracy z klientem jest współpraca. Nie służymy, a współpracujemy. Nie dyktujemy, a pokazujemy możliwości. Szukamy zawsze najlepszego rozwiązania, które odpowiada zarówno klientowi, jak i jego odbiorcom.

Partnerzy

Współpracujemy z firmami z branży IT w całej Polsce. Nasz zespół pracuje wspólnie z innymi zespołami, by zagwarantować terminowość i jakość. Nasi partnerzy mogą polegać na naszym doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do problematyki.

Praca

Stale rozwijamy zespół profesjonalistów. Wierzymy, że atmosfera i dobre warunki pracy podnoszą jej jakość. Zapraszamy do naszego zespołu w wielu obszarach, które można poznać odwiedzając zakładkę “Praca”.

Projekty

Nasza kreatywność znajduje także ujście w postaci projektów wewnętrznych – inicjatyw o charakterze startupu, które wprowadzamy na rynek by oferować w branży nowe podejście i ciekawe rozwiązania.

Kompetencje

Naszą siłą są kompetencje. Każdy z członków zespołu wnosi do firmy określone umiejętności, doświadczenie i energię, która podnosi wartość całego zespołu. Zachęcamy do rozwoju i nigdy nie poprzestajemy na tym co znane.

Technologie

Pracujemy z rozmaitymi technologiami web & mobile. Rozwijamy oprogramowanie z kategorii CMS, E-Commerce, E-Learning oraz dedykowane rozwiązania biznesowe web & mobile.

Produkty

Zobowiązaliśmy się dostarczać jak najlepsze pod względem jakości i użyteczności produkty internetowe. W każdym wypadku podchodzimy do realizacji myśląc o przyszłości: rozwój projektu nie może być w żaden sposób ograniczany.

Usługi

Definiując obszar zainteresowania firmy, wyznaczyliśmy też pakiet usług, które wspierają rozwój, konserwację i właściwe funkcjonowanie oferowanych produktów. Do stron, sklepów, czy aplikacji podchodzimy kompleksowo oferując wsparcie na każdym etapie pracy.

Dodatki

Wiemy, że strona czy sklep to jedno, a całe otoczenie to zupełnie inna bajka. Dlatego też powiększyliśmy naszą ofertę o wsparcie w postaci hostingu, domen, SEO, czy reklamy. Jest dla nas absolutnym priorytetem, aby tworzone i obsługiwane przez nas aplikacje można było rozwijać, promować i utrzymywać bezpiecznie w Internecie.