Natychmiastowa komunikacja z klientami

Bezpośrednia forma sprzedaży

Proste narzędzie wsparcia produktowego

Wdrażamy inteligentne narzędzia komunikacji

Messenger

Najpopularniejszy komunikator ze stajni twórców Facebooka. Ma najwięcej użytkowników i jest niezwykle elastyczny w konfiguracji i programowaniu funkcji.

Drift

Proste i skuteczne rozwiązanie do komunikacji live z klientami na stronie internetowej. W kilka minut możesz zainstalować ten prosty aczkolwiek wydajny chat online.

Tidio

Tidio to polski producent oprogramowania do komunikacji biznesowej. Ta genialna w swojej prostocie aplikacja działa już na ponad 300 000 stron.

Automatyczna podróż użytkownika

Wejście na stronę

Twój serwis internetowy ukazuje się Twoim odbiorcom jakby nigdy nic. Z małą tylko różnicą: na dole strony w którymś z rogów pojawia się ikona komunikatora. Niepozorna grafika już od startu zaprasza do kliknięcia i zmienia postać komunikacji.

Rozpoczęcie rozmowy

Użytkownicy klikają ikonę komunikatora z kilku powodów: najczęściej aby zapytać o ofertę lub zasięgnąć wsparcia w ramach zamówień czy zakupów. To ważne, by określić, w których godzinach jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Ścieżki zaprogramowane

Komunikatory typu Messenger mają jedną ważną funkcję: umożliwiają zaprogramowanie konwersacji tak, by użytkownicy otrzymali powtarzające się informacje automatycznie, bez udziału osób trzecich.

Kontakt live

Jeśli zachodzi taka potrzeba, lub jeśli pytanie wychodzi poza zakres automatycznej bazy informacji, można połączyć się z konsultantem. Komunikator zawsze powinien umożliwiać taką opcję w godzinach pracy biura.

Chcesz mieć taki komunikator na swojej stronie?

Napisz do nas. Wdrożymy i skonfigurujemy go dla Ciebie nawet w 48 godzin od zamówienia.

W zależności od wybranej aplikacji komunikatora możesz dowolnie zmieniać kolory, czcionki, logo firmy oraz dostosować automatyczne odpowiedzi.

Napisz do nas

Technologia

Za wielkimi dokonaniami stoi najlepszy produkt. Aby bezproblemowe wdrożenia były możliwe, korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań: MobileMonkey i ChatFuel.