Pracuj z najlepszymi

Rozwijaj swoje kompetencje

Pracuj tak, jak chcesz

Ścieżki rozwoju

Web/Mobile

Projektujemy responsywne aplikacje w postaci stron i sklepów internetowych oraz różnorodne aplikacje biznesowe dla przeglądarek, systemów operacyjnych desktop i mobile.

Współpracujemy z klientem przy projektowaniu i optymalizowaniu tworzonych dla nich platform. Stawiamy na użyteczność i jakość użytkowania.

E-Commerce

Kompleksowo wspieramy naszych klientów w sprzedaży online: od administracji sklepu, przez promocję, aż po strategię pozycjonowania na rynku.

Podpowiadamy, jak promować asortyment i sklep, by uzyskiwać nie tylko duży ruch, ale przede wszystkim wysoki poziom konwersji (sprzedaży).

Front-End

Korzystając z najnowszych technologii front-end, budujemy responsywne, interaktywne interfejsy dla aplikacji desktop i mobile.

Projektujemy z pomocą bibliotek React.js, AngularJS i Vue.js. W zależności od projektu dostosowujemy stabilny stack narzędzi front-endowych.

Back-End

Mamy rozległe doświadczenie w architekturze aplikacji biznesowych. Projektujemy wydajne i bezpieczne systemy gromadzenia, przetwarzania i analizowania informacji.

Sami tworzymy aplikacje do zadań specyficznych dla danej branży i pracy klienta. Od projektowania po optymalizację dużego ruchu zespołów w systemach.

Tech Admin

Sami najlepiej wiemy, jak wspierać technicznie zespół programujący. Zarządzamy zapleczem serwerowym i workflow rozwoju oprogramowania by wydajnie wydawać nowoczesny software.

Dla naszych klientów prowadzimy wsparcie dla wdrażanych lub obsługiwanych aplikacji. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Marketing

Razem z klientem pracujemy nad promocją oferty. Z pomocą kanałów e-mail, social media i ads pomagamy osiągać więcej i zdobywać nowych klientów.

Wykorzystujemy wiele platform komunikacji, jak np. Facebook Messenger, Instagram, Google Ads, MailChimp czy HubSpot.

Dołącz do naszego zespołu!

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy. Znajdź dla siebie wymarzone stanowisko lub rozwijaj się w programie stażu lub praktyk.

Oferty pracy