Współpraca i zaufanie

Codziennie obsługujemy dziesiątki sklepów, stron i aplikacji. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi i pomoże w kwestiach technicznych.

Atrakcyjne modele rozliczeń

Za nasze usługi możesz płacić w różnych modelach: za efekt, za dzieło lub w formie opłaty abonamentowej.

Poznaj szeroką gamę naszych usług dla biznesu

Projektowanie

Wspólnie z klientami opracowujemy strukturę i zależności pomiędzy składowymi dowolnych aplikacji: od prostych stron internetowych po zaawansowane narzędzia biznesowe. Naszą misją jest maksymalizacja użyteczności, przejrzystości oraz uwydatnienie przekazu.

Edytowanie treści

Mając za sobą kilkaset realizacji opartych o współtworzenie treści możemy śmiało stwierdzić, iż ten zakres odpowiedzialności mamy opanowany. Możemy zająć się treścią dowolnej branży i tematyki.

Integrowanie

Od wielu lat zajmujemy się integracją dowolnego rodzaju aplikacji: od kodów trackingowych Google Analytics, przez API produktowe w sklepach internetowych, aż po złożone interfejsy narzędzi biznesowych i aplikacji mobilnych.

Administrowanie

Znamy się na konfiguracji popularnych systemów zarządzania treścią (CMS) i oprogramowania sklepu internetowego (platformy e-commerce). Dbamy o bezawaryjne i trwałe działanie, aktualizujemy oprogramowanie i moduły dodatkowe.

Testowanie

Nasz zespół zajmuje się profesjonalnie testowaniem i walidacją aplikacji różnego rodzaju. Przeprowadzamy testy funkcjonalne, jednostkowe i biznesowe, by podnieść jakość doświadczenia użytkownika i wyeliminować błędy.

Wdrażanie

Przygotowujemy i konfigurujemy środowiska wdrożeniowe, oraz automatyzujemy procesy wdrożeniowe. Z pomocą systemów kontroli wersji i migracji baz danych implementujemy dowolne funkcjonalności i struktury danych.

Naprawianie

Podejmujemy się rozmaitych wyzwań związanych z przywracaniem funkcjonalności aplikacji web i mobile. Poprawiamy błędy, przygotowujemy dokumentację i optymalizujemy procesy kluczowe dla podtrzymania jakości biznesu.

Migrowanie

Przenosimy całe serwisy internetowe, jak również ich składowe: bazy danych, kod, zaplecze i dane. Zarządzamy środowiskami migracyjnymi oraz gwarantujemy ciągłość pracy aplikacji podczas przenosin.

Pozycjonowanie

Poprzez analizę słów kluczowych, branży, konkurencji i grupy docelowej przeprowadzamy skuteczne kampanie pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Pracujemy w modelu wynikowym lub elastycznie dopasowanym do zmiennego charakteru branży.

Optymalizowanie

Podnosimy jakość aplikacji poprzez optymalizację kodu, bazy danych i procesów biznesowych. Uwydatniamy wąskie gardła oraz zapewniamy poprawne skalowanie aplikacji. Nasze zadanie: przyśpieszyć działanie i zapewnić trwałe rozwiązania.

Tłumaczenie

Zajmujemy się przekładem treści na inne języki za pomocą profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi. Umożliwiamy skalowanie biznesu na rynki zagraniczne oraz dostęp użytkowników w dowolnym języku.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt