Sprawdzimy pod każdym kątem

Analizujemy wiele obszarów działania strony, sklepu czy aplikacji: od strony funkcjonalnej, przez wartości SEO, aż po accessibility.

Wskazujemy mankamenty i błędy

Analizujemy wydajność aplikacji internetowych na poziomie kodu, kompilacji, pamięci podręcznej czy niedogodności serwera.

Testujemy pod względem użytkowania

Nakreślamy wąskie gardła, ociężałe procesy i niepotrzebne skrypty, które mogę odstraszać użytkowników.

Jakie audyty oferujemy?

Audyt wstępny

Analizujemy zastaną sytuację. Najczęściej wykonujemy taki audyt przed rozpoczęciem prac optymalizacyjnych lub naprawczych. Jego czas trwania i kompleksowość zależą od aplikacji, oraz przyznanego nam dostępu: FTP, CMS, baza danych, panel serwera, czy konsola.

Czas trwania: 1-2 dni

Audyt bezpieczeństwa

Bierzemy na warsztat stronę, sklep czy aplikację, by za pomocą rozmaitych ataków i testów sprawdzić jej odporność na włamanie lub aby wskazać potencjalne przecieki danych. Przyglądamy się ustawieniom serwera, zabezpieczeniom hosta, oraz polityce ochrony danych użytkowników.

Audyt wydajności

Przeprowadzamy testy wydajnościowe stron, sklepów i aplikacji, by wskazać opóźnienia w dostarczaniu treści użytkownikom. Podkreślamy elementy, które opóźniają żądania, jak np. skrypty JavaScript i arkusze stylów.

Audyt SEO

W przypadku audytu SEO mierzymy wartość serwisu pod względem branży i grupy docelowej klientów. Uwidaczniamy elementy, które warto dopracować i raportujemy wszelkie niedociągnięcia struktury HTML.

Audyt kodu / struktury

Analizujemy kod pod względem błędów, luk i działania. Podkreślamy te elementy, które warto naprawić lub usunąć, by serwis pracował szybko i wydajnie.

Więcej?

Oferujemy pełne wsparcie w procesie po audycie. Zajmiemy się kompleksowo naprawą błędów i opóźnień, a także zaproponujemy strategię dla różnych obszarów: SEO, wydajności, bezpieczeństwa, usability, czy accessibility.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt