Testowanie to proces, a nie jednorazowe działanie

Nieustannie testujemy poprawne działanie wdrażanych przez nas aplikacji. Dbamy o to, by zakłócenia pracy wyłapać przed końcowym odbiorcą.

Testowanie wspiera rozwój oprogramowania

W przypadku większości naszych projektów testowanie jest podstawą programowania. To od jakości testów zależy prawidłowe i niezawodne działanie.

Dobrze przeprowadzone testy gwarantują sukces

Dzięki testom integracyjnym błyskawicznie weryfikujemy poprawność działania złożonych systemów i narzędzi biznesowych.

Jak organizujemy testy?

Testy manualne

Nasi testerzy pracują na profesjonalnie przygotowanych skryptach, wyłapując błędy w dowolnym oprogramowaniu czy systemie. Rozległe doświadczenie pozwala osiągnąć wysoki poziom przeprowadzanych testów i generowanych raportów.

Testy automatyczne

W zależności od specyfiki oprogramowania i dostępu do dokumentacji tworzymy scenariusze, metody badawcze i przeprowadzamy rozległe testy automatyczne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nie jesteś pewien, czy Twoja strona, sklep lub aplikacja są dobrze przetestowane i działają bez zarzutu? Możesz zlecić nam ich dokładne przetestowanie. Otrzymasz od nas raport, w którym zaznaczymy wrażliwe elementy i strategię likwidowania błędów.

Skontaktuj się z nami

Na jakim poziomie testujemy?

Testy jednostkowe

Korzystamy zarówno ze środowisk testowych, jak i serwerów CI do testowania kodu źródłowego platform i aplikacji. Korzystamy z istniejącej architektury testów lub tworzymy nową, wg specyfikacji.

Testy integracyjne

Testujemy połączenia pomiędzy poziomami aplikacji lub zewnętrznymi systemami. Monitorujemy przepływ i raport danych w celu zapewnienia prawidłowego wykonywania poleceń.

Testy end-to-end

Budujemy środowiska testowania end-to-end szczególnie dla dużych platform e-commerce, startupów i aplikacji finansowych, Testujemy procesy z/lub bez udziału użytkownika.

Testy akceptacyjne

Codziennie testujemy rozmaite systemy i aplikacje, których podstawowym celem jest prawidłowe funkcjonowanie i odpowiadanie na potrzeby użytkowników i autorów.

Rodzaje testów

Testy funkcjonalne

Monitorujemy prawidłowe wykonanie zakładanych funkcjonalności oraz zmianę w systemach bazodanowych dla mniej lub bardziej skomplikowanych operacji, transakcji lub ścieżek.

Testy wydajności

W celu optymalnego wykorzystania zasobów serwera oraz dostosowania architektury aplikacji do wymagań rynkowych prowadzimy rozległe testy wydajnościowe.

Testy dymne

Analizujemy funkcjonowanie aplikacji w różnych środowiskach, a także na różnych etapach wdrożenia i użytkowania.

Testy eksploracyjne

Prowadzimy testy mające na celu zweryfikować jakość i poprawność kodu oraz słuszne działanie nowych funkcjonalności, które nie mogą zaburzać pracy dotychczasowej aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt