Wirtualne spacery dla biznesu

Zaproś klientów do wnętrza Twojej firmy oferując wygodne, wirtualne spacery.

Bezpośrednia forma sprzedaży

Charakter Twojego miejsca może być Twoją najlepszą wizytówką.

Dla jakich branż?

Wszędzie gdzie liczy się przebywanie… a więc hotele, siłownie, apartamenty, salony i gastronomia.

Wirtualne spacery jak niezapomniana wizytówka

Spacery dedykowane

Budujemy spacery samodzielne oraz wspomagane interakcją poprzez video-chat. Umieszczamy elementy informacyjne oraz multimedialne.

Google Street View

Wykonujemy wirtualne wycieczki promowane na kanale Google Street View, dzięki czemu w szybki sposób dotrzesz do wielu potencjalnych odbiorców.

Fotografia 360

Wykonujemy zdjęcia sferyczne, które są idealnym narzędziem promocji. W małych gabinetach czy salonach pokazują walory miejsca i charakter biznesu.

Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów.

Spacer wirtualny mówi więcej niż 1000 zdjęć.

Budowanie zaufania

Jeśli Twój biznes opiera się na pierwszym wrażeniu, doświadczaniu i obecności na miejscu, wirtualny spacer jest dla Ciebie. Już w zaciszu domowym Twoi potencjalni klienci mogą wczuć się w atmosferę Twojego miejsca.

Dostępność

Spacery wirtualne dostępne są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Twój biznes może mieć urlop, ale spacer wirtualny nie. Jeśli Twoi klienci planują odwiedziny u Ciebie, spacer pomoże im określić walory miejsca.

Wyróżnienie marki

Efekt WOW na tle konkurencji? Ze spacerem wirtualnym to możliwe. Oferując wycieczkę po Twojej nieruchomości czy placu pozwalasz na lepsze zrozumienie niepowtarzalnego charakteru Twojego biznesu.

Oszczędności

Jeśli działasz w branży nieruchomości, spacer wirtualny pozwoli zapoznać się z oferowanymi obiektami bez angażowania agenta. Dzięki temu „odfiltrowanie” prawdziwych chętnych na kupno czy wynajem będzie o wiele prostsze.

Zwiększenie zaangażowania

Wirtualny spacer to możliwość interakcji z klientem: pokazanie mu Twojej oferty w sposób, który przyciągnie go na Twoją stronę o wiele lepiej niż słowa czy zdjęcia.

Chcesz mieć taki spacer wirtualny na swojej stronie?

Napisz do nas. Wdrożymy i skonfigurujemy go dla Ciebie nawet w 48 godzin od zamówienia.

W zależności od wybranej aplikacji komunikatora możesz dowolnie zmieniać kolory, czcionki, logo firmy oraz dostosować automatyczne odpowiedzi.

Napisz do nas