Twoje aplikacje pod dobrą opieką

Zagwarantuj sobie “święty spokój” i pozwól profesjonalistom administrować dla Ciebie dowolną aplikację i środowisko uruchomienia.

Elastyczny model współpracy

Dobierz optymalną dla Ciebie formę współpracy zależną od potrzeb i wymagań aplikacji: od doraźnej aktualizacji oprogramowania do pełnej kontroli.

Raporty i specjalistyczne doradztwo

Dowiedz się więcej na temat możliwości oprogramowania, z którego korzystasz i w jaki sposób można je rozwijać i modyfikować.

Usługi w ramach serwisu

Wdrażanie

Pomożemy zainstalować oprogramowanie w docelowym środowisku uruchomieniowym wraz z migracją baz danych, konfiguracją hostingu i wersjonowaniem kodu źródłowego.

Aktualizacje

Przeprowadzimy izolowany update Twojego oprogramowania w środowisku identycznym z produkcyjnym oraz przetestujemy wpływ nowego oprogramowania na stabilność platformy.

Naprawa

Przeanalizujemy niedziałające funkcjonalności i zastosujemy trwałe rozwiązania naprawcze w celu przywrócenia bezpieczeństwa i stabilności Twojego oprogramowania.

Optymalizacja

Skrócimy czas reakcji serwera i jego komponentów oraz zoptymalizujemy oprogramowanie i dopasujemy platformę wdrożeniową.

Migracja

Przeniesiemy Twoje usługi oraz systemy do nowego środowiska wraz z testami uruchomieniowymi i analizą funkcjonalności.

Zabezpieczanie

Wdrożymy polityki bezpieczeństwa, certyfikaty SSL i dwuskładnikowe uwierzytelnianie oraz poprawimy bezpieczeństwo platformy hostingowej.

Platformy

WordPress

Drupal

ezPlatform

WooCommerce

PrestaShop

Magento

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt