Wszystko czego potrzebuje Twój biznes

Każda branża potrzebuje właściwych narzędzi dostosowanych do specyfiki odbiorców. My proponujemy najlepsze rozwiązania, by Twoja firma osiągała maksimum korzyści.

Hosting

Oferujemy kompleksowe wsparcie w postaci usług serwerowych dla biznesu. Hostujemy małe i duże serwisy, sklepy i aplikacje oferując konkurencyjne ceny i profesjonalne wsparcie techniczne. Dla wybranych rozwiązań CMS i e-commerce prowadzimy obsługę serwisową (aktualizacje i zabezpieczenia).

Domeny

Do usług wsparcia dołączamy także administrację domenami, dzięki czemu klienci trafiają pod właściwy adres. Pomagamy w transferze i cesji domen, konfigurujemy DNS oraz prowadzimy wsparcie techniczne dla zarządzanych adresów internetowych.

Serwis

Nasz zespół techniczny dba o prawidłowe i bezbłędne działanie stron i sklepów internetowych oraz aplikacji. Krótki czas reakcji oraz jakość obsługi pozwala cieszyć się niezachwianą architekturą oprogramowania i pracą serwisów online.

Optymalizacja

Mając szerokie doświadczenie w ulepszaniu kodu i funkcjonowania dowolnych aplikacji, takich jak sklepy internetowe i serwisy informacyjne, efektywnie przyspieszamy działanie i podnosimy wskaźnik zadowolenia z interakcji użytkownika.

Promocja

Z pomocą takich narzędzi jak Google Ads, Facebook Ads, SEO/SEM czy sieci afiliacyjnych budujemy tożsamość produktów i usług dowolnej branży w Internecie. Prowadzimy kampanie krótko- i długoterminowe oraz akcje promocyjne i mailingi.

Analityka

Stale badamy ruch na stronach, sklepach i aplikacjach naszych klientów. Doradzamy, jak zoptymalizować i promować, by uzyskać lepsze wyniki. Poszukujemy wąskich gardeł i monitorujemy najbardziej wartościowe ścieżki konwersji.

Audyty

Z pomocą wymiernych wskaźników przeanalizujemy Twój serwis pod każdym względem: zmierzymy czasy ładowania, przeanalizujemy kod źródłowy pod względem błędów i wskażemy, które obszary funkcjonowania wymagają szczególnej uwagi.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt