Kompleksowe wsparcie biznesu

Tworzymy, serwisujemy i hostujemy strony, sklepy i aplikacje

Każdy etap działania oprogramowania

Od pomysłu do wdrożenia realizujemy dowolny projekt internetowy

Dowolna platforma

Programujemy systemy CMS, E-Commerce i aplikacje web i mobile

Jesteśmy na polskim rynku od ponad 4 lat. Obecnie zespół składa się z 15 profesjonalistów. Połączyła nas wspólna pasja do projektów internetowych oraz dążenie do tworzenia wysokiej jakości. Obsługujemy firmy każdej wielkości, a nasze doświadczenie w branży, oraz ilość zrealizowanych z pasją projektów mówią same za siebie.

Stworzone z pasją przez Lemonova.

Produkty

Tworzymy unikalne realizacje w postaci stron internetowych, platform e-commerce, aplikacji web i mobilnych. Wdrażamy szablony oraz moduły do popularnych systemów zarządzania treścią.

Usługi

Kompleksowo obsługujemy dowolne platformy online. Działamy w modelu stałej współpracy, projektu czasowego, lub jesteśmy do dyspozycji w sytuacjach awaryjnych.

Dodatki

Zapewniamy wsparcie dla wdrażanych i obsługiwanych projektów w postaci profesjonalnego hostingu, domeny internetowej, reklamy czy strategii promocji online.

Technologie

WordPress

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w platformie WordPress. Organizujemy także spotkania z pasjonatami tej platformy (tutaj).

Drupal

Programujemy serwisy internetowe w oparciu o ten elastyczny i rozbudowany framework do profesjonalnego zarządzania treścią.

ezPlatform

Dla naprawdę dużych serwisów projektujemy dedykowany system zarządzania treścią w oparciu o Symfony, Redis i MySQL.

WooCommerce

Nasz ulubiony system do budowy profesjonalnych sklepów internetowych jest bardzo wdzięczny w konfiguracji i dostosowaniu.

PrestaShop

Mamy za sobą już kilkanaście realizacji w tym systemie, a na co dzień obsługujemy platformy od 2000 do 100000 produktów online.

Magento

Dla wymagających projektów angażujemy ten niezwykle wydajny system E-Commerce oparty o Symfony.

Klienci

Za nami już ponad 115 realizacji w zakresie projektowania, wdrażania i serwisowania aplikacji różnego rodzaju: od prostych wizytówek przez strony korporacyjne, aż po rozbudowane aplikacje webowe.

Przejdź do portfolio

Wartości

Profesjonalizm

Otrzymujesz gotowy produkt w pełnej funkcjonalności według ustalonego harmonogramu. Zawsze zakładamy możliwość jego rozwoju i dopasowania.

Kompleksowość

Do dyspozycji masz hosting, obsługę domen, SEO i optymalizację wydajności. Im więcej usług realizujemy, tym więcej zyskujesz czasu i oszczędzasz pieniądze.

Wsparcie

Możesz liczyć na zespół profesjonalistów w przygotowaniu i obsłudze stworzonych rozwiązań. Zawsze staramy się wypracować możliwie najtrwalsze funkcjonalności.

Rozwiązania dedykowane dla środowiska prawniczego

Projektujemy wyspecjalizowane narzędzia dla środowisk prawniczych wspierające codzienną pracę z klientem i komunikowanie oferty pomocy prawnej.

Sprawdzone rozwiązania dla małych i dużych obiektów hotelowych

Projektujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania dla branży hotelowej i usług połączonych, jak spa, basen, siłownia czy gastronomia. Wdrażamy strony internetowe zintegrowane z narzędziami do rezerwacji…

Rozwiązania dedykowane dla branży gastronomicznej

Projektujemy miłe dla oka realizacje z galerią smaków, rezerwacjami stolików i responsywnym menu. Dbamy o wysoki standard dostarczanych rozwiązań i łatwe w użyciu narzędzia do obsługi klienta restauracji.

Zajrzyj na naszego bloga…

Zarządzanie Projektami w IT – Część 2

Zarządzanie Projektami w IT – Część 2

Tradycyjne a zwinne metodyki zarządzania projektami. Czym się różnią i kiedy je stosujemy? Na rewersie wizytówki Lemonovej jednym z haseł są zwinne metodyki. To znaczy, że pracujemy tak by stale dostosować się do zachodzących zmian. Ważne jest szybkie reagowanie na...

TOP 10 TRENDY W E-COMMERCE 2021

TOP 10 TRENDY W E-COMMERCE 2021

Rok 2021 już w toku, dlatego jako LEMONOVA przygotowaliśmy dla was zestawienie tego, co zdominuje ten czas w branży handlu internetowego. Widzimy i wdrażamy niektóre modele również etapowo u nas zgodnie z "duchem czasów" - szczegóły niebawem, a tymczasem zobaczcie, co...

Trendy IT w 2021 roku

Trendy IT w 2021 roku

Nowy rok przyniósł wiele nieoczekiwanych zmian….Na naszych oczach dokonała i dokonuje się właśnie rewolucja informatyczna. Dzięki temu będziemy na żywo oglądać nowe rozwiązania, a co za tym idzie dynamiczny ich rozwój. Począwszy od infrastruktury, następnie...

LEMONOVEJ STUKNĘŁO 5 LAT!

LEMONOVEJ STUKNĘŁO 5 LAT!

Lemonova rozwija się….ale i świętuje! Wdrażamy ciągle nowe pomysły i korzystamy z pomysłowości naszych wspaniałych pracowników. A tu nagle mija 5 lat od założenia firmy i jej działalności na rynku. Wystartowaliśmy dokładnie 2 lutego 2016 roku! Trochę historii W 2016...

Przyczyny braku konwersji w sklepie internetowym

Przyczyny braku konwersji w sklepie internetowym

Co decyduje o rozwoju Twojego biznesu online? Jakie aspekty mają na to wpływ? Jak sprawić by klient wybrał zakupy akurat w Twoim sklepie? Co kryje się pod pojęciami „konwersja” czy "optymalizacja"? Co to jest konwersja? Konwersja to kluczowe działanie wykonane przez...

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt