Zamawianie jedzenia online

Twoi klienci mogą błyskawicznie i bezkontaktowo zamawiać u Ciebie posiłki na komputerze i smartfonie.

Rekrutacja pracowników

Pozyskuj wartościowych kandydatów do pracy w Twojej restauracji poprzez wygodną platformę rekrutacyjną.

Rezerwacja stolików

Zapełnij lokal klientami oferując proste i intuicyjne rezerwowanie stolików na dotychczasowej stronie.

Informatyka dla Gastronomii

Przejmujemy i automatyzujemy wiele zadań managerskich, od rekrutacji pracowników, przez rezerwację stolików, aż po zamawianie dań online.

Umożliwiamy dostosowanie opłat za wykorzystanie zasobów online w zależności od aktualnego ruchu i obciążenia strony i serwera.

Łączymy promocję klasyczną z cyfrową poprzez vouchery, reklamy kontekstowe i programy lojalnościowe dla stałych klientów.

Nasze obroty wzrosły o 25% tylko dzięki rzetelnej i skutecznej reklamie w mediach społecznościowych. Nasze kanapki trafiają do rzeszy wygłodniałych studentów.

Dzięki zbieraniu kuponów zniżkowych, nasi klienci zaczęli częściej do nas wracać. Po prostu nasza marka pojawiła się im na myśli w odpowiednim momencie.

Dzięki panelowi administracyjnemu w aplikacji mogę w łatwy sposób zarządzać zarówno gospodarką surowcową, jak i rekrutować pracowników.

Narzędzia informatyczne, które ułatwią prowadzenie gastronomii

Mapa dojazdowa

Jeśli prowadzisz lokal z stolikami, Twoi klienci muszą być pewni, że dotrą pod właściwy adres. Pomożemy Tobie dotrzeć do klientów w Mapach Google.

Formularz kontaktowy

Twoi klienci mogą w dowolnym momencie skontaktować się z Tobą by zapytać o warunki pobytu lub udogodnienia.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zadzwoń: 782 44 58 77 lub napisz: kontakt@lemonova.pl

Kontakt