Kampanie Adwords

Integrujemy strony internetowe z reklamą w wyszukiwarkach. Projektujemy kampanie reklamowe w oparciu o analizę słów kluczowych i treści. Prowadzimy odwiedzających do punktów sprzedaży.

Realizujemy kampanie sprzedażowe i contentowe. Prowadzimy i optymalizujemy kampanie dla produktów i usług z dowolnej branży. Indywidualnie projektujemy cele kampanii i analizujemy efektywność inwestycji. Proponujemy rozwiązania oparte o wielkość portfela lub fokus grupy docelowej.

Mit nr 1: Cena nie gra roli

Proponujemy model sprzedaży oparty na indywidualnej wycenie kampanii. Poszukujemy kompromisu pomiędzy najniższą możliwą ceną, a realizacją konkretnych celów dla wybranych grup odbiorców. Przedstawiamy konkretną strategię, wraz z możliwościami jej rozwoju. Przygotowujemy odpowiednio zoptymalizowane treści dla jak najlepszego zwrotu z inwestycji.

Mit nr 2: Nikt w to nie klika

Prowadzimy kampanie w sieci wyszukiwania i w sieciach partnerskich. Dostosowujemy treści do jak najlepszego odbioru, a także wybieramy wskaźniki, które najlepiej oddają żądaną grupę docelową. Precyzyjnie monitorujemy ruch w sieciach partnerskich.

Dzięki temu projektowane przez nas bloki reklam uzyskują o wiele więcej kliknięć i idealnie wpasowują się w wyniki wyszukiwania. Proponujemy reklamy, które są nienachalne i które przypominają wyniki organiczne.

Adwords Campaigns

Mit nr 3: To tylko reklama

Budujemy kampanie reklamowe w oparciu o prawdziwe narzędzia online marketingu. Prowadzimy testy A\B, instalujemy landing page, oraz blogi dla zwiększenia konwersji. Wspieramy sieć reklamową treścią, która sprzedaje.

Mit nr 4: Nie da się promować sklepu

To absolutna nieprawda. Wiele z naszych kampanii AdWords opiera się o model wieloproduktowy. Promujemy konkretne produkty w odpowiednim segmencie fraz kluczowych. Podnosimy sprzedaż produktów popularnych i inicjujemy świadomość produktów o mniejszym zainteresowaniu.

Zoptymalizujemy i zaplanujemy kampanię AdWords dla Twojej oferty