O Firmie

Jesteśmy agencją interaktywną z dwuletnim doświadczeniem. Realizujemy kampanie marketingowe dla klientów z sektora B2B w oparciu o analizy rynkowe i zapotrzebowanie na efekty.

Lemonova Agencja Kreatywna prowadzi aktywne działania marketingowe dla swoich klientów biznesowych i indywidualnych. Konsolidując wiele lat doświadczenia w branży reklamowej i marketingu internetowego oferujemy nową jakość dla firm polskich i zagranicznych.

Historia

Agencja Lemonova powstała w lutym 2016 roku skupiając wokół siebie ludzi o pasji i zaangażowaniu w projektach z pogranicza marketingu i IT. To właśnie ludzie są największym potencjałem firmy Lemonova, której przyświeca cel doskonalenia produktów i usług, oraz dostarczanie nowatorskich rozwiązań.

Na początku działalności firmy, zespół Lemonova pracował nad bieżącymi zadaniami, takimi jak budowanie własnej tożsamości w Internecie i świecie biznesu w Zielonej Górze i województwie lubuskim. Realizowaliśmy zlecenia na strony internetowe, kampanie pozycjonowania i aplikacje web.

W 2017 roku w przeważającej części Lemonova jako agencja interaktywna pracuje nad narzędziami biznesowymi w modelu SaaS, oraz serwisami internetowymi. Zrealizowaliśmy projekty dla takich klientów jak Uniwersytet Zielonogórski, SWISS KRONO czy Efrado. Rozwinęliśmy również aplikacje związane z automatyzacją procesów marketingowych, oraz wspólnie z AlterGo Interactive dołączyliśmy do grona polskich startupów.

Działalność

W przeważającej mierze Lemonova skupia się na klientach biznesowych z województwa lubuskiego i ogólnopolskich. Nie zamykamy się również na projekty zagraniczne. Dotychczas udało nam się współpracować z klientami z Francji, Kanady, USA, Niemiec, Szwajcarii i Rosji oferując takie produkty jak sklep internetowy, aplikacja intranet czy serwisy informacyjne.

Prowadzimy projekty w nowoczesnych technologiach programowania i designu, takich jak jQuery, Bootstrap, React.js, Angular, Node.js, czy Web Toolkit. Oferujemy modele współpracy oprogramowania instalowanego w systemach Windows, jak i oprogramowanie web w modelu SaaS i PaaS.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym, jak i dynamiczną infrastrukturą serwerową. Korzystamy z usług dostawców takich jak OVH, BlueHost, Kei.pl czy HomeCloud. Realizujemy zadania różnego rodzaju, do których dostosowujemy właściwą architekturę i rozwiązania danych.

Do środków własnych możemy zaliczyć też zaplecze graficzne i reselling. Możemy przygotować każdy etap projektu online - od pomysłu do wdrożenia włączając w to rejestracje domen, hosting, projektowanie grafiki i realizacje multimedialną.