Strony www

Tworzymy niestandardowe rozwiązania internetowe wykorzystując najnowsze technologie dla jak najlepszego odbioru. Przygotowujemy responsywne narzędzia do pracy z klientem, które można rozwijać i dowolnie przebudować.

Dziś, gdy większość klientów przegląda Internet używając urządzeń mobilnych, nie dziwi już stwierdzenie na widok przestarzałej strony: "O mój boże, przecież mamy XXI wiek!". Nic tak nie denerwuje jak znalezienie właściwej strony, której nie da się poprawnie wyświetlić. Pierwszą i podstawową zasadą obecności w Internecie jest dbanie o jak najlepszy odbiór. Przecież chcesz, by Twoi klienci Cię znaleźli, prawda?

Mobile First - większość Twoich klientów posiada telefon komórkowy

Czy wiesz, że już w 2017 roku procent osób przeglądających strony www na komórce względem przeglądających na monitorze komputera przekroczył 50? Obecnie jest to między 55-60%. To oznacza, że jeśli Twoja strona nie wyświetla się dobrze na ekranie smartphona, ginie bezpowrotnie w odmętach Internetu. Nikt nie chce otwierać stron, które są nieprzygotowane.

Jeśli nie przekonują Cię liczby, może przekona Cię fakt, że od 2016 roku Google, najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa wprowadza aktualizacje, które pomniejszają rolę i pozycję stron, które są nieprzygotowane do wyświetlania w komórkach. Co to oznacza? Jeśli klienci lub boty wyszukiwarek wchodzą na stronę, która się dobrze nie wyświetla mobilnie, jej pozycja w wynikach spada.

Oszczędzaj na inwestycji płacąc za stronę od 99zł / miesiąc!

 

Responsive Web Design - nieważne gdzie, ważne w jakim stylu

Rozmiar ma znaczenie, jak brzmi powszechne porzekadło, ale ma ono szczególne zastosowanie w sieci Web. Gama urządzeń, na których możesz zobaczyć strony www jest ogromna: od mikroekranów sportowych, przez smartfony, tablety, phablety aż po telewizory i ekrany projektorów.

Tworzymy realizacje www, których zadaniem nr 1 jest responsywność. Podstawą naszych produktów jest bycie dostępnym dla każdego klienta, w każdym czasie i w każdym formacie. Nieważne gdzie i jak wyświetlasz stronę, ważne by posiadała wszystkie ważne informacje i realizowała swoje cele marketingowe.

 

Strony www

Strona internetowa to narzędzie marketingowe

Strony internetowe już nie pełnią jedynie roli informacyjnej. Nie jest wskazane, by strona zawierała tylko tekst, kilka zdjęć i linków. Strona, która nie komunikuje się z odbiorcami tak naprawdę nie żyje. Z tego względu dążymy do tworzenia stron interaktywnych, które umożliwiają bezpośredni kontakt z klientami poprzez odpowiednie instrumenty (formularz kontaktowy, chat, forum).

Strony www przestały także być bolączką firmy, czymś, co trzeba aktualizować bo tak wypada. Dziś wiele firm posiada bloga, integruje strony z mediami społecznościowymi i serwisami produktowymi. Bezpowrotnie minęły czasy, gdy strony pełniły funkcję zapoznania z ofertą, a nie dawały od siebie nic praktycznego.

Pożegnaj stare nawyki - poznaj przyszłość web!

Zaplanuj z nami swoją nową witrynę internetową!