Rozwiązania E-Commerce

E-Commerce to nie tylko sklepy internetowe! E-Commerce to cała sfera Internetu odpowiedzialna za sprzedaż. A sprzedawać mogą wszyscy i w dowolny sposób. Wszystko zależy od tego co sprzedajemy i w jaki sposób komunikujemy nasz produkt.

Nasze rozwiązanie E-Commerce cechuje dostosowanie do branży, produktu i rynku. Nie stosujemy standardowych rozwiązań jak np. sklepy internetowe, gdy nie ma takiej potrzeby. Jeśli sprzedajesz jeden konkretny produkt lub w kilku wariantach, lepszym rozwiązaniem jest zbudowanie kampanii e-mail połączonej ze stronami typu Landing Page.

Proponujemy zestaw narzędzi do sprzedaży tak samo bogaty, jak oferta spoza internetu. Angażujemy różnego rodzaju punkty sprzedaży (POS), aby docierać do klienta tam, gdzie jest najlepsza okazja do sprzedaży. Prowadzimy Twoją sprzedaż w kanałach tradycyjnych (strona www, sklep, sieci partnerskie i porównywarki cenowe) i niestandardowych (kampanie e-mail, kampanie sms, powiadomienia push).

Co to znaczy "sprzedawać w Internecie"

Serwisy typu allegro.pl, olx.pl, ceneo.pl czy homebook.pl rozwijają się z każdym dniem. Poszerzają one świadomość sprzedaży w Internecie. Kanałem transakcji może być dowolny element w sieci, jak np. odpowiednio zbudowany widget czy płatność za pomocą przycisku. Produkty cyfrowe mogą być sprzedawane bezpośrednio na karcie produktu, natomiast dla produktów tradycyjnych z wysyłką lub dostawą możliwe jest zamknięcie się w 2-3 ekranach.

E-Commerce

Sklepy internetowe

Tradycyjny model sprzedaży sklepu to zbudowanie aplikacji internetowej z możliwością wystawiania produktów, zintegrowania płatności i dodatkowych funkcjonalności jak bramki kurierskie czy porównywarki cenowe. Umożliwiamy zarówno instalację sklepu "od zera", jak i rozbudowę istniejącego sklepu w modelach serwerowych i w chmurze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu aplikacji e-commerce. Rozwijamy platformy sprzedażowe takie jak Shopify, PrestaShop, Shoper i Magento. Działamy w wielu branżach od kosmetyków, przez RTVi AGD, aż po sprzedaż pojazdów silnikowych i mebli.

Na wszystkich platformach udostępniamy integracje płatności i reklamy. Przygotowujemy także kampanie Google AdWords w oparciu o narzędzia takie jak Google Analytics.

Zapewniamy pomoc powdrożeniową i obsługę sklepu (np. administracja produktami). Prowadzimy obsługę klienta B2C i B2B.

 

Zaprojektujemy dla Ciebie sklep online i całe otoczenie sprzedaży

 

Kampanie E-Commerce

Kampanie marketingowe

Nie ograniczamy się tylko do samej sprzedaży. Wykorzystujemy narzędzia e-mail marketingu, marketing automation i sales automation. Projektujemy szablony sprzedaży i reklamy. W kampaniach wykorzystujemy materiały klienta, lub narzędzia przygotowane przez nas, jak np. kampanie social media, filmy reklamowe i materiały prasowe.

Budujemy świadomość marki i produktu, docierając do klienta poprzez reklamę i pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO). Organizujemy eventy sprzedażowe i promocyjne, oraz wspieramy klienta podczas targów i konferencji.

Zbudujmy razem platformę sprzedaży na miarę XXI wieku!