Platformy E-Learningowe

Postęp technologiczny wymusił na wielu branżach dostosowanie się do zmian. Jedną z takich branż, które mocno odczuły upływ czasu jest branża edukacyjna i szkoleniowa. Dziś naukę możemy pobierać wszędzie, niezależnie od miejsca i sposobu. Możemy do tego wykorzystać wszystkie zmysły i urządzenia.

Największą bolączką tradycyjnej edukacji jest jej umiejscowienie. Szkoła to miejsce: budynek, mury, kadra nauczycielska, kadra zarządzająca, stołówka, sala gimnastyczna, program nauczania i harmonogram zajęć. Szkoła zawsze funkcjonowała jako autorytet w rozwoju młodych ludzi: to oni musieli dostosować się do miejsca i czasu szkoły, a nie odwrotnie.

Tę niedogodność w szczególności odczuwają Ci, którzy narzekają na problemy ze zdrowiem lub muszą się przeprowadzić. Szkoła jest sztywną koncepcją, która nie odpowiada na wszystkie potrzeby. Dlatego też edukacja porządnie oberwała od historii, która zaczęła wymuszać zmianę myślenia o nauce. Koniec z nauką wtedy, gdy trzeba, a czas na naukę wtedy, gdy jest na to najlepszy czas!

Postęp technologiczny zmienił postrzeganie edukacji jako takiej i umożliwił pobieranie nauki każdemu i w dowolnym miejscu. Dziś z powodzeniem funkcjonują elektroniczne dzienniczki, interaktywne metody nauczania czy platformy e-learningowe. Te ostatnie udowodniły na rynku edukacyjnym, że uczyć może się każdy i w każdym wieku. Dzięki platformom online mozemy dostosować proces nauki do własnych potrzeb i możliwości czasowych. Znają te granice osoby opiekujące się dziećmi czy zabiegani w pracy.

Do nauki powinniśmy mieć dostęp zawsze i wszędzie, a metody nauki powinny być kwestią wyboru, a nie przymusu.

Firma Lemonova realizuje zamówienia na platformy e-learningowe, oraz przygotowuje systemy nauki online pod konkretną realizację. Mamy wieloletnie doświadczenie w platformach od 50 do 15 tysięcy użytkowników miesięcznie, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie narzędzie do odpowiedniej branży, sposobu nauki, a nawet obostrzeń prawnych.

Oferujemy dwa rozwiązania dla platformy e-elearningowej: model usługowy i model wdrożeniowy. Możemy przeprowadzić pojedyncze wdrożenie platformy u klienta, albo zaoferować model usługowy, gdzie płatność za użytkowanie jest comiesięczna. Pozwala to obniżyć koszty i zaproponować elastyczny model współpracy.