Landing Page

Czy wiesz, że większość sklepów w Internecie korzysta z Landing Page? Jest to obowiązkowa opcja dla tych, którzy poważnie traktują konwersje w nowoczesnym stylu. Budując Landing Page dla naszych klientów zwracamy uwagę na konkretną treść i siłę przekazu.

Landing Page to strona, na której dosłownie lądują Twoi potencjalni klienci. Tak naprawdę, jest to przedsionek punktu sprzedaży - budulec list subskrypcyjnych, w których wywierasz wpływ na klienta przed sprzedażą. Landing Page ma za zadanie zebrać kontakt do klienta, by umieścić go na liście i umożliwić Ci "dalszą obróbkę".

Wbrew pozorom Landing Page to tylko formularz z opisem, jednak my wiemy, że to tam zaczyna się sprzedaż! Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu efektywnych LP - takich, które zarabiają konkretne sumy. Ty masz produkt, my dajemy Ci klienta.

Dany Kesz

Czym wyróżnia się dobry Landing Page?

Cel tworzenia Landing Page zobowiązuje: strona musi być przejrzysta, jej cel musi być dokładnie określony, a użytkownik musi wiedzieć, co ma zrobić. Z tego względu często LP zawierają tylko kilka haseł, obrazek i odnośnik do regulaminu. Zadaniem LP może być nawiązanie kontaktu z klientem (pozyskanie lead), lub sprzedaż online (np. treści cyfrowych).

Jak sprawić, by zwykła strona internetowa zaczęła sprzedawać lub prowadzić do sprzedaży? Zastanówmy się przez chwilę, jakie są wyróżniki dobrego LP:

- Główny cel strony opisany dużymi literami

- Krótki opis, który ma zachęcić do zapisania się lub kupna

- Odnośnik do regulaminu promocji / akcji / sprzedaży

- Formularz zapisu lub formularz kupna

- Przycisk potwierdzenia

 

Przygotujemy dla Ciebie precyzyjne Landing Page'e!