Nowość w ofercie: oszczędzaj na stronie internetowej dzięki abonamentowi na www

FIRMA W SIECI
Oszczędności dzięki stronie www w modelu abonamentowym

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także biorąc pod uwagę sygnały rynkowe, przedstawiamy nowy sposób na firmową witrynę w sieci. Wiemy, że strona internetowa wpisuje się w proces marketingowy. Jest to część budowania wizerunku firmy nie tylko w sieci, ale na wszystkich materiałach reklamowych.

Usługa abonamentowa to nic innego, jak rozłożenie płatności za stworzenie firmowej strony internetowej na miesięczne płatności. Inwestujesz tylko niewielką część pełnej wyceny, a otrzymujesz gotową, responsywną i mobilną stronę www dla swojego przedsiębiorstwa. Obniżasz koszt witryny, poprzez skupienie się na tym co ważne - na promocji firmy w Internecie.

Na czym polega usługa abonamentowa?

Model tradycyjny obejmuje przygotowanie projektu graficznego strony, wdrożenie oprogramowania typu CMS do zarządzania treścią, oraz instalację projektu graficznego jako szablonu końcowego strony. Inwestycja ta jest płatna jednorazowo, a często na rynku spotyka się, że w umowie znajduje się zapis o zaliczce na poczet wykonania. Nie wszyscy przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, szczególnie jeśli koszt ten mocno obciąży miesięczny bilans firmy.

Model abonamentowy to usługa dostarczania rozwiązania informatycznego poprzez opłatę miesięczną. Zamawiający nie musi podejmować decyzji o jednorazowej inwestycji, a koszt miesięczny może sobie odpisać. Z tego względu realizacja takiego modelu finansowania jest w efekcie o wiele bardziej przystępna finansowo.

W modelu abonamentowym, inaczej niż w przypadku zakupu ratalnego, nie dolicza się oprocentowania. W każdym miesiącu obowiązującej umowy wykonawca wystawia fakturę za użytkowanie serwisu wraz z zapleczem technicznym (np. serwer), oraz usługami dodatkowymi.

Oszczędzaj na inwestycji płacąc za stronę od 99zł / miesiąc!

 

Co mogę zyskać dzięki usłudze abonamentowej?

Przede wszystkim abonament daje możliwość wdrożenia serwisu firmy już za niewielką część wartości inwestycji. Możemy nabyć serwis www dowolnej wielkości, a czas jego wykonania nie będzie różnił się od tradycyjnego modelu. Otrzymujemy pełnowartościowy produkt, który możemy finansować w łatwy i przyjemny sposób.

Usługa abonamentowa daje także możliwość łatwej kalkulacji zwrotu z inwestycji. W modelu tradycyjnym mogłaby pojawić się trudność w ocenie, w jaki sposób inwestycja w firmową stronę zwróci się ostatecznie w postaci zamówień czy zakupów od klientów. W modelu abonamentowym możemy w łatwy sposób przeliczyć taki koszt dla każdego miesiąca umowy.

Przykładowa kalkulacja usługi abonamentu na stronę internetową:

Rok umowyModel tradycyjnyModel abonamentowy
I100%30%
II0%30%
III0%30%
   

Tabela 1: Przykładowa kalkulacja dla nowego serwisu www w modelu abonamentowym w porównaniu z modelem tradycyjnym dla umowy na 36 miesięcy, rabat 10%. Powyższa kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dodatkowe udogodnienia w modelu abonamentowym

Dzięki rozliczeniu w modelu abonamentowym możemy z łatwością sfinansować usługi dodatkowe, jak np. kampanię Adwords, czy pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach. Zmianie ulegnie tylko miesięczna opłata zgodnie z zawartą umową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą abonamentową na własną stronę www.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, zobacz także