Nowość w ofercie: oszczędzaj na stronie internetowej dzięki abonamentowi na www

Własna strona www to dla każdej firmy wydatek. Szczególnie jeśli mamy na myśli jednorazowe wykonanie projektu graficznego, przygotowanie składu strony, oprogramowanie funkcjonalności i wdrożenie jej na serwer. Z tego względu inwestycja we własną witrynę może budzić obawy o zwrot z inwestycji. A co, jeśli potraktujemy stronę www tak jak każdy inny zasób w firmie?

Czytaj dalej

Strona internetowa - pieniądze wyrzucone w błoto czy opłacalna inwestycja?

Niejednokrotnie podczas rozmów o zaistnieniu w sieci, firmy decydują się na zbudowanie strony internetowej. Dla wielu właścicieli firm, własna witryna oznacza niemały koszt, przez co traktuje się ją jako niechciany koszt. Czy każda firmowa strona to rzeczywiście zmarnowane pieniądze?

Czytaj dalej

Zapraszam Was na szkolenie pod tytułem "Pieniądze szczęścia nie dają"

Urokliwa i sympatyczna reklama Pracuj.pl opisuje dość powszechny obraz w polskich firmach. Przedstawia schemat który idealnie wpasowuje się w realia, a na dodatek uwypukla problem z migracją zawodową.

Czytaj dalej
Zakaz handlu w niedziele

Podsumowanie pierwszej niehandlowej niedzieli z różnych perspektyw

Za nami pierwsza niedziela ustawowo wolna od handlu, gdzie zakaz ten obowiązywał bez uwzględnienia jakichkolwiek świąt państwowych czy religijnych. W mediach i na ulicach aż huczy od rozmaitych opinii na ten temat. Są to opinie skrajne i pochodzą zarówno od jednej (handlarze) czy drugiej strony. Jakie rzeczywiste reperkusje niesie ze sobą zakaz handlu w niedziele?

Czytaj więcej ...
robert lewandowski, anna lewandowska, celebryci, lewandowscy

Najpopularniejsza polska para, czyli fenomen Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy są obecnie bezsprzecznie najbardziej rozpoznawalną polską parą. W przeszłości byli najpopularniejszym małżeństwem sportowców, teraz parą celebrytów. Niewątpliwie, do tego sukcesu bardziej przyczynił się Robert, który z roku na rok zaczął stawać się lepszym i coraz bardziej rozpoznawalnym piłkarzem. Warto bardziej przyjrzeć się fenomenowi „polskich Beckhamów”.

Czytaj więcej ...
film, smartfon, widok, kobieta, nagrywanie, wideo

Materiały wideo, czyli najpopularniejsza forma komunikacji w Internecie

Filmy stały się dominującym źródłem przekazywania informacji w Sieci. Większość popularnych portali informacyjnych zaczęła stawiać na udostępnianie materiałów wideo wraz ze standardową treścią lub zastępując ją. Również w mediach społecznościowych widać ten trend, gdzie zainteresowaniem cieszą się filmy krótkie, zawierające przy tym określoną treść.

Czytaj więcej ...
Najpopularniejsze reklamy w 2017 roku na YouTube

5 najczęściej oglądanych reklam w serwisie YouTube w 2017 roku

Zbliża się nieuchronnie koniec roku, a co za tym idzie nastaje czas podsumowań, raportów, wyróżnień i nagród. Rok 2017 był rokiem rozwoju technologii i wielu zaskakujących momentów w branży reklamowej. Tyczy się to przede wszystkim reklamy w Internecie. Dziś przedstawiamy kilka spotów, które zasłużyły na komentarz i były najczęściej oglądane w minionym roku.

Czytaj więcej ...
Ranking social media pod koniec 2017 roku

10 najpopularniejszych platform społecznościowych w 2017 roku

Sieci społecznościowe stały się nieodłączną częścią życia Internautów - szczególnie tych, którzy korzystają ze smartfonów podłączonych do sieci. Znaczenie social media jest o tyle duże, że zaufały im osobistości świata filmu, muzyki, polityki czy organizacje i firmy. Każdy ma coś do powiedzenia i każdy dąży do stworzenia własnego, niepowtarzalnego profilu.

Czytaj więcej ...
smartfon, Internet, strona www, zakupy, aplikacja mobilna

Dlaczego coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych?

Z roku na rok na świecie rośnie liczba użytkowników urządzeń mobilnych. Zastępują one często komputery osobiste, dając możliwość użytkowania ich w każdym miejscu i o dowolnej porze. Dostępność mnóstwa dedykowanych aplikacji oraz stałe posiadanie tych urządzeń przy sobie wpływają na stały wzrost liczby użytkowników tego segmentu urządzeń.

Czytaj więcej ...
Projektowanie stron internetowych i dbałość o treści

Jak uniknąć przeładowania treści na stronie www?

Strona internetowa firmy to wyzwanie spędzające sen z oczu niejednego marketingowca. Rzetelność i aktualność informacji na stronie, właściwy i klarowny obraz misji firmy, oraz poprawne dane kontaktowe - to tylko niektóre z bolączek, na jakie napotykamy na firmowych witrynach. A co z ilością informacji?

Czytaj więcej ...
reklama, Internet, promocja, marketing

Ciekawostki ze świata reklamy

Reklama dźwignią handlu. Jest to nieodłączny element każdej działalności sprzedażowej, często dość kosztowny. Wiele firm szuka skutecznej i jak najtańszej drogi do pozyskania klienta. W niektórych sektorach z roku na rok wzrasta konkurencja i walka o klienta staje się jeszcze bardziej intensywna. Z roku na rok pojawiają się jednak nowe możliwości, głównie z powodu rozwoju technologii. Rynek reklamowy na świecie trzyma się dobrze, notując stałe wzrosty. Sama branża posiada kilka interesujących faktów.

Czytaj więcej ...
Optymalizacja strony internetowej jako zestaw konkretnych narzędzi

Jak samodzielnie zoptymalizować pod wyszukiwarki własną stronę www?

Optymalizacja strony internetowej to zestaw zadań, które należy poczynić, by umożliwić wyszukiwarkom łatwiejsze "zrozumienie" naszej strony i jednocześnie pozycjonowanie jej we właściwy sposób. Optymalizacja jest częścią procesu pozycjonowania i jest niezbędna, by na tym polu odnieść jakikolwiek sukces.

Czytaj więcej ...
Poczta elektroniczna jest z nami od lat

Wszystkie drogi prowadzą do poczty elektronicznej

Jakiś czas temu przeanalizowaliśmy kilka aplikacji, które mają za zadanie odciążyć użytkowników Internetu od tradycyjnej poczty. Narzędzia takie jak Slack czy Messenger stworzono na wzór już obecnych, klasycznych rozwiązań jak poczta elektroniczna. Czy aplikacje te mogą zagrozić pozycji, jaką przez ostatnie cztery dekady wyrobił sobie E-Mail?

Czytaj więcej ...